X
تبلیغات
زولا
دوشنبه 25 آبان‌ماه سال 1394 @ 11:09 ب.ظ

معنای کارت ملکه در فال تاروت کبیر Tarot card divination means queen in the Great

معنای کارت ملکه در فال تاروت کبیر Tarot card divination means queen in the Great

برگه  شماره 3 در برگه های تاروت کبیر Major Arcana ملکه نام دارد . ملکه نماینده اصول مادرانه، بازپروی و رشد است. او همه چیز را به نظم در اورده است و سمبل ونوس و نماد جهان مادی است. گلهای سرخ روی لباسش و درخت سرو و گیاه گندم از جمله مراجع نشاگر ونوس است.

تصاویر هولناک رویایی و بی همتا از ابرها که تا به حال ندیده اید

معنای کارت ملکه در فال تاروت کبیر Tarot card divination means queen in the Great

 تاروت فال فال تاروت آنلاین فال تاروت امروز فال تاروت یک کارتی فال تاروت کبیر فال تاروت صغیر فال تاروت واقعی فال تاروت اصلی فال تاروت بزرگ فال تاروت کوچک گرفتن فال تاروت فال تاروت گرفتن فال تاروت روز طالع فال تاروت فال تاروت چیست فال تاروت کارت کارت های فال تاروت

معنای کارت ملکه در فال تاروت کبیر Tarot card divination means queen in the Great

تصاویر هولناک رویایی و بی همتا از ابرها که تا به حال ندیده اید

فال تاروت

برچسب‌ها: فال تاروت
یکشنبه 3 آبان‌ماه سال 1394 @ 09:08 ق.ظ

طالع بینی روز و فال اینترنتی روزانه

طالع بینی روز و فال اینترنتی روزانه

شما دوست ندارید وقتی که احساس هایتان مورد خطر واقع می شوند، مجبور شوید ازشان دفاع کنید، برای اینکه اگر بخواهید به تنهایی برای فهمیدن این خطرها به طور کامل تلاش کنید به حد کافی استرس برایتان به وجود می آید.

بی منطقی هرگز در لیست اهداف شما نبوده است. اما شما می دانید که موضوعی هست که حاضرید به خاطرش هر کاری را انجام دهید.

به یاد داشته باشید که منطق خشک صرفاً شما را به این موضوع خاص نمی رساند، شما باید به دلتان رجوع کنید. 

در روز تولدتان وقتی به آینده خود فکر می کنید به نظرتان مبهم و گنگ می آید؛

زیرا تصمیمات زیادی پیش رویتان قرار دارند که باید مورد توجه و رسیدگی شما قرار بگیرند و این موضوع شما را نگران می کند. اگر عجله نکنید و نخواهید خیلی زود همه چیز را به نتیجه برسانید

کارها با حفظ آرامش شما به احتمال زیاد خود بخود روبراه خواهند شد. درسی که باید الان یاد بگیرید این است که نخواهید کنترل همه چیز را به طور کامل در دست بگیرید و هم

راه با جریان زندگی پیش بروید. با شروع شدن آذر ماه زندگیتان رو به راحتی پیش خواهد رفت و خواهید توانست مدتی را به استراحت و آرامش بگذرانید.

با فرا رسیدن زمستان روابط خانوادگیتان محکمتر خواهند شد و دوست دارید زمان بیشتری را با عزیزان و نزدیکان خود بگذرانید. از زمستان به بعد در زمینه حرفه ایتان سرتان شلوغ تر خواهد شد و باید تلاشتان را بیشتر کنید تا به نتایجی که انتظار دارید برسید. 

امروز فرصتی دست می دهد تا بتوانید با کسانی که واقعا دوست شان دارید وقت بگذرانید، اما قبل از این که به خوش گذرانی با دوستان بروید باید وظایف تان را انجام دهید.

دوستان تان ممکن است حواس شما را پرت کنند و نگذارند که که به وظایف عادی روزمره ی تان برسید. بهتر است اگر از این وضعیت ناراضی هستید چیزی نگویید و فعلا فقط به مسولیت های تان فکر کنید.

فال اینترنتی روزانه

برچسب‌ها: فال روزانه